Povinné ručení Triglav

Povinné ručení Triglav

Povinné ručení od pojišťovny Triglav je zajímavým produktem. Nabízí nadstandardní služby v rámci základního balíčku a velmi výhodný systém bonusů, který umožňuje získat bonusy rychleji a do vyšší hodnoty, než u konkurence.

Mezi základní výhody patří úrazové pojištění řidiče, pojištění právní ochrany a asistenční služba - to vše zdarma. U povinného ručení od této pojišťovny lze zvýšit limit plnění na 50/50 milionů korun na škody na zdraví osob/škody na majetku. Dále můžete připojistit zavazadla nebo skla automobilu. U skel jde o pojištění bez vaší spoluúčasti, což potěší, a to samé platí pro půjčení náhradního vozidla.

Klíčový je, a u této pojišťovny to platí obzvláště, systém bonusů. Maximálního bonusu, který činí až skvělých 60%, dosáhnete již po 84 bezškodných měsících. To je sedm let, což je o tři roky dříve, než je běžné u konkurence, která navíc většinou nabízí maximální bonus o deset procent nižší. Rychlejší je i průběh „naskakování“ bonusu, takže Triglav nabízí lepší bonusy téměř vždy (od čtyř let bezškodného období - do té doby jde o 5% za rok jako u ostatních pojišťoven).

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.