Povinné ručení motocyklu

Povinné ručení motocyklu

Zákonné pojištění motocyklu je vlastně úplně stejným produktem, jaký se nabízí pro automobily, jen s několika ne úplně zanedbatelnými rozdíly. Pojištění je to samozřejmě stále povinné a bez něj nesmíte na silnice. Jsou z něj placeny finanční újmy a náhrady osobám, kterým jste provozováním motocyklu způsobily nějakou újmu. Náhradu škody způsobenou vaší vinou na vašem motocyklu získáte sjednáním volitelného produktu - havarijního pojištění.

Motocykl má jiné užití, než automobil, a z toho plynou i rozdílné druhy připojištění, které se u povinného ručení i havarijního pojištění nabízejí - jde hlavně o úrazové pojištění a pojištění čelního štítu motocyklu.

Výše povinného ručení pak samozřejmě závisí na mnoha okolnostech - stáří motocyklu, kubatuře, věku pojistníka a na délce období, po které pojistník nezpůsobil dopravní nehodu. Mezi nejvýraznější „přitěžující okolnosti“, které cenu povinného ručení zvyšují, patří právě nízký věk pojistníka a pak také vyšší počet nehod, které pojistník způsobil (to jsou takzvané malusy, opak bonusů, které obdržíme za délku bezškodného období).

ePojisteni.cz na Youtube

ePojisteni na Google+

ePojisteni.cz na Najisto.centrum.cz

ePojisteni.cz na Penize.cz

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.