Povinné ručení Kooperativa

Povinné ručení Kooperativa

U tradiční české pojišťovny, člena Vienna insurance group, Kooperativy, máte na výběr hned z tří produktů povinného ručení, které se liší rozsahem služeb a krytí škod.

BASIC

Základní varianta povinného ručení. Limity plnění jsou 35 milionů na náhradu škod na zdraví a životě a 35 milionů korun na náhradu materiálních škod, včetně ušlého zisku poškozených osob. Sjednat ho mohou pouze osoby starší 24 let a je možné například získat pětiprocentní bonus za roční frekvenci plateb povinného ručení.

STANDARD

Limity plnění jsou 54 milionů na náhradu škod na zdraví a životě a 35 milionů korun na náhradu materiálních škod, včetně ušlého zisku poškozených osob. STANDARD lze sjednat pro jakýkoliv druh vozidla. Zdarma jsou tu asistenční služby a pojištění proti přírodním živlům.

BENEFIT

Limity plnění jsou 70 milionů na náhradu škod na zdraví a životě a 70 milionů korun na náhradu materiálních škod, včetně ušlého zisku poškozených osob. Kromě limitů plnění se od programu STANDARD liší rozšířením asistenčních služeb pro klienty, kteří za sebou mají alespoň tři bezškodné roky.

Samozřejmostí jsou rozsáhlé asistenční služby, které si každý může ke svému povinnému ručení sjednat. Tradiční a široký výběr Kooperativa nabízí i z doplňkových připojištění, která se hodí jak k havarijnímu pojištění, tak k povinnému ručení - jde hlavně o pojištění předního skla, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a podobně.

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.