Povinné ručení Direkt

Povinné ručení Direct

Jedna z pojišťoven, která odstartovala boom sjednávání povinného ručení a havarijního pojištění přes internet, je právě Direct pojišťovna. I v dnešní době, kdy je sjednávání online téměř standardem, je Direct v tomto ohledu na špici. Co ale nabízí kromě bleskového a snadného sjednání po internetu?

Můžeme si vybrat mezi dvěma výšemi limitu plnění - 35 milionů nebo 70 milionů (platí pro škody na majetku i škody na zdraví). Samozřejmostí je pak tradiční systém bonusů, kdy můžete ušetřit až 50% z pojistného, a to za 10 let bezškodného ježdění. Kromě toho můžete získat slevu až 20% na pojištění dalších vozů.

Direct nabízí i asistenční služby a to ve třech rozsazích:

  • ASIST je již v ceně povinného ručení a vztahuje se na dopravní nehody
  • ASIST+ se vztahuje na dopravní nehody i na poruchu automobilu
  • TOP ASIST nabízí největší jistotu a pohodlí. Jsou navýšeny limity plnění a zahrnuty služby, které usnadní život v případě poruchy, nehody, krádeže. Například pomůže i při ztrátě klíčů, načerpání špatného paliva nebo při defektu pneumatik.

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.