Pojištění čelního skla

Pojištění čelního skla

Pojištění čelního skla je velmi rozumnou volbou pro ty, kteří se necítí na jednorázové investice při poničení tohoto velmi náchylného a různými vlivy zkoušeného místa na automobilu. Čelní sklo může stát i desítky tisíc korun. Různé UV filtry a speciální úpravy skel jejich cenu nesmírně zvyšují a v případě originálních skel od výrobce automobilu jde o opravdu horentní sumy. A je relativně jedno, jestli je váš automobil starý rok nebo deset let - sklo vždy bude potřeba nové, což znamená i velmi drahé.

Takové nepříjemnosti lze předejít pojištěním, které lze čerpat nezávisle na havarijním pojištění. Stačí tedy, aby odlétl kamínek z automobilu před vámi a poničil vám sklo, a máte nárok na peníze od pojišťovny. Cena takového pojištění sice rozhodně není zanedbatelná, ale velmi rychle se vám může vrátit. Málokomu z letitých řidičů se totiž něco takového nepřihodilo.

Pojišťovny samozřejmě bývají připraveny na to, že si u nich nepojistíme samotné sklo, ale stejně chtějí tento oblíbený produkt prodat. Můžeme tedy vidět různé slevy, na které získáme nárok při kombinování pojištění čelního skla například s povinným ručením nebo s havarijním pojištěním.

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.