Havarijní pojištění Kooperativa

Havarijní pojištění Kooperativa

Kooperativa, jako jedna z tradičních pojišťoven na našem trhu, nabízí samozřejmě i široké možnosti pojištění vozidel. V havarijním pojištění jde hlavně o tři produkty, které se od sebe výrazně liší.

PARTNER

V rámci tohoto standardního havarijního pojištění získáte finanční náhradu v případě, když je vaše auto poškozeno, zcizeno nebo úplně zničeno. Jde o nejjednodušší druh havarijního pojištění a Kooperativa ho nabízí ve variantách podle územního rozsahu. Můžete se tak pojistit na území České republiky, České republiky a okolních států nebo na celou Evropu.

K pojištění PARTNER lze samozřejmě sjednat další dodatková pojištění, která úzce s havarijním pojištěním souvisí - pojištění čelních skel, zavazadel, úrazové pojištění, asistenční služby nebo náhradní vozidlo a podobně.

TANDEM

Od pojištění PARTNER se liší v mnoha ohledech. Předně jde o kombinaci havarijního pojištění a povinného ručení. Havarijní pojištění v rámci programu TANDEM platí po celé Evropě a také zdarma získáte komplexní asistenční služby. V TANDEMu je také začleněno pojištění čelních skel a úrazové pojištění.

GLOBAL

Je vlastně takovou skládačkou. Jde o kombinaci havarijního pojištění a povinného ručení, ale parametry obou pojištění si musíte vybrat. Můžete si zde vybrat ze všemožných kombinací, které TANDEM nebo PARTNER nenabízejí.

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.