Havarijní pojištění Generali

Havarijní pojištění Generali

U havarijního pojištění Generali je možné vybírat z dvou hlavních produktů a produktů doplňkových. Varianty MINIKASKO a KASKO se od sebe výrazně liší.

KASKO

Jde o standardní havarijní pojištění, které si můžete sjednat v různé šíři. Buď jako relativně obyčejné havarijní pojištění, nebo jako takzvaný allrisk, u kterého jste chráněni před téměř veškerými riziky. Je možné dopojistit čelní skla, zdraví přepravovaných osob, zavazadla…

MINIKASKO

Jste opatrný řidič a nebojíte se, že způsobíte nehodu? Ale přesto se obáváte některých situací, kterým se nemůžete vyhnout? Pokud ano, MINIKASKO by vás mohlo zajímat. Jde o pojištění, které vás za výrazně nižší cenu, než u varianty KASKO, chrání jen před neodvratitelnými jevy. Vběhne vám přímo před auto srnka? Spadne na váš vůz při silném větru strom? Shoří váš vůz při požáru? Zničí ho vandalové? Pro tyto „příležitosti“ je tu MINIKASKO - pro sebevědomé řidiče, kteří vědí, že ne všechno mohou ovlivnit a zachránit svými řidičskými schopnostmi.

Využijte našeho pojištění: levně, jednoduše, rychle a IHNED.


SROVNÁNÍ NEJLEVNĚJŠÍCH NABÍDEK

Novinky

11-08-2011 - Levné pojištění vozidel

Internet nabízí nové možnosti nákupu povinného ručení. Velice oblíbené je srovnání pojištění, kde je možné získat zákonné pojištění vozidel za nejlepší cenu. Srovnání od všech pojišťoven nabízí zákazníkovi pravdu výhodné ceny.